Netflix Nedir? Nasıl Kullanılır?

Netflix Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Haydi gelin sitemize girip istediğiniz bilgileri burada bulunuz. Netflix nedir? Nasıl kullanılır? diye sorarsanız hakkında her şey ve daha fazlası bu sitededir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Artık Amerika’da yaşayan herkes DVD makinesini kiralamaya başlamıştır. Bu sayede filmler izlemektedirler. Şimdilerde ise tüm kullanıcılara Netflix konusunu duymuştur. Dünya çapında çok bilinmektedir. Hızlı bir şekilde de artmıştır. Çevrimiçi olan kullanıcılar netflix de herkesin eğlencesi olmuştur. Çok talep de edildiği için kullanıcılar şovlarını diğer kullanıcılara bu sayede açmaktadır.

 

Bundan hiç şüpheniz olmasın. Netflix kurucusu ise marc rondaph ve bu kişiyle birlikte de reed hastings sahiptir. Bu kişiler şirketlerinin ismi de pure softuaredir. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılında da hizmetine başlamıştır. Netflix önceden DVD kiralamış bir grup kişilerin kurduğu bir şirket halindeydi. Şimdilerde ise artık kendi şirketleri vardır. Şimdi gelin sizlere netflix nasıl kullanıldığını açıklayalım ve ilk önce aboneliğinin sadece otuz saniyede süren işlem olduğunu söylemek isteriz. E-postanızı,şifrenizi ve kullanıcı adresinizi doğru bir şekilde girdikten sonra kredi bilgilerinizi de doğru girmelisiniz. Kullanıcılara bir ay boyunca kütüphanesinde kısıtlama getirmemektedir. Bunu sizler sakın unutmayınız. Kullanıcılara bu kolaylığı hazır hale getirmektedir. Tabi ki bu işlemin üyelik bedeli de vardır. Üyelik bedeli bazı üye olacak kişilere göre de değişmektedir.

 

Her cihazdan izlemeniz mümkün ve hatta televizyondan da izlemenizin mümkün olduğunu da biliniz. Üye olduğunuz gibi üyelikten çıkmanızda çok kolay bir yöntemdir. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. Üyeliğinizin ara yüzünden sağ kısmına bastığınız zaman burada kontrolleri sağlayabilirsiniz. Buradaki sayfadan da your account hesabınızda değişiklikler yapabilmelerine izin veriyor. Netflix hakkında tüm bilgiler buradadır. Herkesin sitemizi incelemesini ve yada uğramasını çok isteriz.

 

Post Author: teknologiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir