Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

 

Snapchat uygulaması çok eğlenceli ve çok iyi zaman geçireceğiniz bir uygulamadır. Şimdilerde hemen, hemen artık herkesin telefonunda indirilmiş durumdadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Aynı zaman da çok eğlenceli ve çok da popüler olan bir uygulama ile birlikte boş vakitlerinizi de böylece değerlendirebileceksiniz. Snapchat uygulamasında kullanıcılar burada da diğer sosyal medyalarda olduğu gibi video ve fotoğraf paylaşabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Snapchat’te arkadaşımın beni sildiğini nasıl anlarım diye sorarsanız tüm sorularınızın cevapları buradadır. Sizler yirmi dört saat içerisinde paylaştığınız video ve ya fotoğraflarınız hikayelerinizde sergilenmektedir.

 

Sadece arkadaş listelerinde olan kişilerin hikayelerini görebilirsiniz. Ama sizde ekli olup kullanıcıların hikayelerini göremiyorsanız ve sizleri sildiğinden de eğer şüpheleniyorsanız bu durumu şu şekilde anlayabilirsiniz. Öncelik olarak snapchat uygulamanızı açınız. Sonra da snapchat olan logoya tıklayınız. Çıkan sayfada arkadaşlarım kısmına tıklayınız. Burada eklediğiniz arkadaşlarınız karşınıza çıkacaktır. Sizleri silip silmediğini anlamak için silmesinden şüphelendiğiniz arkadaşınızın üstüne tıklayınız.

 

Burada da minik bir pencere karşınıza çıkacaktır. Burada ise minik pencerede çıkan arkadaşınızın yanında snap puanı olması gerekiyor. Eğer arkadaşınızın yanında snap olanı yoksa o zaman kişi sizi snap uygulamasından silip çıkartmıştır. Bununla birlikte de sizler arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişilerin sizleri hala snap uygulamasından kabul etmediyse o zaman yine sadece kişinin ismini görebilirsiniz. Snapchat hakkında çok daha bilgi ve ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz sitemize girip resimli anlatımından da yararlanarak daha iyi anlayıp uygulamanıza yardımcı olacaktır. Snapchat diğer sosyal medyalardan da çok daha farklıdır. Burada engellediğiniz kişinin resmi ve ismini görebilir ama mesaj atmanız ve hikayelerini görmeniz kesinlikle imkansızdır. Lütfen sitemize bir göz atmanızı isteriz.

 

Post Author: teknologiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir