Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır – İnternet günümüzde daha da kullanılmaya başlandı. Herkes az çok internet kullanmayı biliyor. Yani ,internet şimdiki yaşam için bir yaşam kaynağı gibi bir şey. Sanki internet olmadan yaşayamaz denilen insanlar var. Tabi ki bu durumda internet kullanımını biraz azaltmak gerekir. Neden? Çünkü, her şeyin fazlası zarar olduğuna göre, internetin de fazla kullanımı biz insanlar için zararlıdır.

 

Her şeyi internetten yapıyoruz; alışverişi, fatura ödemelerini, ödev veya başka bir şeyler araştırmayı, bir şeyler satmayı, bu satabileceğiniz şeyler ister el emeği olsun, ister de başka bir şeyler. Böyle şeyler için internet tabi ki yararlı ve her geçen gün internetin kullanıcıları da artıyor. Mesela; eskiden internet kullanımı azdı, bu yüzden de ödev araştırmaya kütüphaneye gidilirdi. Kütüphanede ansiklopedilerden araştırarak ödev yapılırdı. Çok uğraşır, yorulurduk,sayfalarca şeyler okunurdu nerdeyse. Ama uğraştığımıza değerdi, zordu, zahmetliydi ama; daha kıymetliydi. Şimdi ise; internetten Google’a yazıp orada çıkan internet sitelerine bakarak bilgi sahibi olunup, ödev yapılıyor. Bu bir yandan yararlı olsa da, bir yandan da dezavantaj. Neden mi? Çünkü, kolaylaşan hayat için teknoloji insanlara tembelliği, rahatlığı öğretti.

 

İnternetten sadece alışveriş, fatura ödeme, araştırma yapılmıyor tabiki. Neler yapılıyor peki? İnternetten film indirilir ve izlenebilir, müzik dinlenebilir, klip ve video izlenebilir, oyun oynanabilir, yemek tariflerine bakılabilir, örgü-dantel sitelerine bakılabilir, sosyal medyada vakit geçirilebilir, banka ve diğer işlerinizi, vb başka şeyler de yapabilirsiniz. Film ve müzik indirme demişken.

 

Peki, Youtube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? Mesela; bir şarkı indirecekseniz, önce youtube’dan indireceğiniz şarkının adını yazıp aratın; sonra çıkan şarkının “bağlantıyı kopyala” diyorsunuz. Sonra da, google’dan “youtube mp3 dönüştürmeyi” yazıp aratarak ilk çıkan siteye giriyorsunuz oradaki kutucuğa kopyalanan bağlantıyı yani şarkının linki yapıştırıyoruz ve “dönüştür” diyorsunuz. Daha sonra, dönüştürülen linki “indir”e tıklıyorsunuz. Şarkınız inmeye başlayacak ve biraz sonra da kullanılan cihaza tamamen inmiş olacaktır. Her zaman bu yöntem ile indirebilirsiniz. Hem kolay, hem de zahmetsiz, program indirme olmadan, rahatça YouTube üzerinden indirebilirsiniz. Bütün cihazlarda bu yolla indirebilirsiniz.

 

Post Author: teknologiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir